SOSYAL MEDYA


FİKİR KULÜBÜ

Yeni müşteriler bulmanız için sizi sosyal medyada büyütelim!

Sosyal medya, kullanıcıların kendisi tarafından üretilen içeriklerin paylaşıldığı bir ağdır. Sosyal medya günümüzde etkin olarak firmalar ve kişiler tarafından sıkça kullanılmaktadır. Böylelikle, sosyal medya da artık reklam ve tanıtım içerikleri oluşturup, yeni müşteriler bulabilmek için kullanılmaktadır.

Sosyal medyada yalnızca duyulabilir ve görünür olmanızı değil, satışlarınızı ve pazar hedefinizi büyütmenizi de sağlıyoruz. Doğru oluşturulmuş gönderiler ve görseller ile birlikte, sağlıklı olarak belirlenmiş sponsorlu gönderi tercihleriyle en etkili şekilde bu online ağda yer almanızı sağlıyoruz.

Sosyal medya yönetimi ile neler kazanabilirsiniz?

  • Hedeflerinize uygun müşteriler: Örneğin sattığınız ürün yalnızca 18-25 yaş arasını kapsayacak şekilde ise, tercihlerinizi bu şekilde belirtebilirsiniz.
  • Kolay bulunabilirlik: Sosyal medyada adınızın arandığı anda neden ilk siz çıkmayasınız ki? Sosyal medyada milyarlarca kullanıcı bulunmaktadır. Düzgün olarak yapılandırılmış her türlü ayar ve içerik, sizlerin yüzlerce hatta binlerce müşteri kazanmasına neden olmaktadır.
  • Doğru tasarımlar: Sosyal medyada sizi ziyaret eden kullanıcılara hoş ve uygun görünen tasarımlarla onlarla etkileşime girme şansınızı arttırabilirsiniz. Masaüstünde çok iyi görünen tasarımlarınız, mobilde kullanıcılar tarafından görüntülenmesi zorlaşıyor olabilir.
  • Bütçeyi verimli kullanmak: Doğru kitleye erişmenizin dışında, bütçenizi en iyi şekilde değerlendirip, işten en kârlı bir şekilde faydanlanmanızı sağlıyoruz.
  • Güncellenebilirlik: Sosyal medya, takipçilerinizi anında değişikliklerinizden veya yeni ürünlerinizden haberdar edebilmenizi sağlar. En basitinden Facebook, günde 1,5 milyar aktif kullanıcıya ev sahipliği yapıyor.